Wie is Urban Jazz

Urban Jazz is gespecialiseerd in ontwerp, advies en projectbegeleiding op het gebied van stedenbouwkunde en landschapsarchitectuur. Wij ontwerpen nieuwe leefomgevingen waarin met plezier wordt gewoond, gerecreëerd en gewerkt.

Urban Jazz gaat voor swingende plannen, passend binnen de kaders die door onze opdrachtgevers worden gegeven, maar brutaal genoeg om af te wijken van de standaard. Hierbij stellen we altijd het belang van de eindgebruiker voorop. Wij staan voor kwaliteit en maatwerk, maar ook voor vernieuwing en verrassing.

Urban Jazz kan u in alle projectstappen ondersteunen: van concept-ontwikkeling tot ruimtelijk ontwerp en bestemmingsplan. Wij staan voor een creatieve, oplossingsgerichte aanpak binnen een goed gestructureerd werkproces. Dit leidt tot draagvlak en een spoedige voortgang.

De producten die wij kunnen verzorgen zijn:

  • integrale gebiedsvisies
  • stedenbouwkundige plannen voor in- en uitbreidingslocaties
  • verkavelingsplannen
  • inrichtingsplannen voor de openbare ruimte
  • landschapsplannen
  • beeldkwaliteitplannen
  • integrale dorps- en wijkontwikkelingsplannen
  • bestemmingsplannen
  • welstandsnota’s

Urban Jazz werkt indien nodig samen met onafhankelijke netwerkpartners: experts op het gebied van verkeer, civiel- en natuurtechniek, planexploitatie, natuur, ecologie, milieu en archeologie.

 

Urban Jazz is partner van Midpoint | House of Leisure.

Selectie projecten

Naar alle projecten

Contact

Urban Jazz B.V.

p/a Leerfabriek KVL
Almystraat 14
5061 PA Oisterwijk
info@urbanjazz.nl

Linkedin
Twitter
Youtube
Facebook
Jan-Hein Biemans
stedenbouwkundig ontwerper/adviseur
T: 06 12 75 02 32
E: jan-hein@urbanjazz.nl
Jianing Liu 
landschapsarchitect
T: 06 24 69 33 95
E: jianing@urbanjazz.nl
Demi Valckx 
junior stedenbouwkundig ontwerper
E: demi@urbanjazz.nl
Sander Boon
stedenbouwkundig ontwerper/adviseur
T: 06 34 61 17 78
E: sander@urbanjazz.nl
Annemiek Coppens
juridisch planoloog
T: 06 13 22 25 76
E: annemiek@urbanjazz.nl
Maud van den Berg
landschapsontwerper
T: 06 28 28 78 01
E: maud@urbanjazz.nl

Vacature

Op dit moment is er geen vacature beschikbaar.

Indien je interesse hebt kun je altijd contact opnemen. Stuur je portfolio en gegevens naar info@urbanjazz.nl